Przede wszystkim dziękujemy że do nas piszesz. Sprawy skażenia środowiska obchodzą Cię i to nas cieszy.

Będziemy starać się odpowiadać w terminie do tygodnia. Jeśli to nie będzie możliwe powiadomimy Cię. Może tak się stać gdy nie będziemy umieć odpowiedzieć na Twoje pytanie i sami będziemy poszukiwać osób o odpowiednich kompetencjach.

Będziemy odpowiadać wyłącznie na maile zwiazane z:

  • działalnością Aerostanu (akcje, spotkania, wydarzenia ...),

  • funkcjonowaniem witryny www.aerostan-lanckorona.pl,

  • zakresem zainteresowań Aerostanu czyli szeroko pojętym hasłem "czyste powietrze", a zatem z ochroną środowiska w ogólności i ze skutkami jego skażenia.

Nie będziemy odpowiadać na maile zawierające treści sprzeczne z ogólnie przyjętą netetykietą.

Zastrzegamy sobie prawo decyzji o skorzystaniu z przesłanych nam materiałów i treści w celu ich publikacji lub wykorzystania zawartej w nich informacji na stronach Aerostanu. W razie nie skorzystania z nadesłanych materiałów i treści nie jesteśmy zobowiązani do informawania o przyczynach naszej decyzji. W razie publikacji na stronach Aerostanu będziemy podawać źródło materiałów lub treści, a zatem ich autora lub podamy wskazane przez niego źródło. Podane przez autora źródło musi być źródłem pierwotnym.

Przesłanie nam materiałów i treści traktujemy jako zgodę nadsyłającego na ich publikację na witrynie Aerostanu.

 

Jak odpowiadamy na maile.

16 czerwca 2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Fusce sem tellus, volutpat vitae purus in, molestie efficitur ante.

Lorem ipsum dolor sit amet